Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Perissa Bay

Velice příjemný nově postavený hotel Perissa Bay se nachází přímo u pláže a v těsné blízkosti centra letoviska Perissa na ostrově Santorini. Nedaleko od hotelu je zastávka autobusu, kterým se můžete dostat do hlavního města Fira. V okolí hotelu je široká nabídka typických taveren, barů, obchůdků a restaurací.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Perissa Bay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Perissa Bay

Velice příjemný nově postavený hotel Perissa Bay se nachází přímo u pláže a v těsné blízkosti centra letoviska Perissa. Nedaleko od hotelu je zastávka autobusu, kterým se můžete dostat do hlavního města Fira. V okolí hotelu je široká nabídka typických taveren, barů, obchůdků a restaurací.

Stravování

Snídaně. Rozšířené kontinentální podávány formou bufetu.

Ubytování v Perissa Bay

V hotelu jsou k dispozici různé typy prostorných pokojů, které jsou velice vkusně zařízeny novým nábytkem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (sprcha/vana a WC), klimatizaci, telefon, TV, fén, malou lednici a trezor. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Hotel Perissa Bay má vstupní halu s recepcí, která je hostům k dispozici denně od 8:00 do 22:00 h. Hotel je dále vybaven bazénem s jacuzzi, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma, dětským bazénem a pool barem. Hostům je k dispozici připojení na internet (za poplatek).

Pláž

Hotel Perissa Bay se nachází v těsné blízkosti pláže s černým pískem (cca 20 m), jen přes pobřežní komunikaci. Lehátka, slunečníky a podložky jsou na pláži za poplatek. Na pláži možnost využití vodních sportů (za poplatek).

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět •...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.