Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Perivolas

Hotelový komplex, postavený na Santorini v kykladském stylu na výběžku v městečku Oia, známém úchvatnými západy slunce. Zcela netradiční objekt, částečně zabudovaný do skály, patří svou polohou i vybavením k nejzajímavějším hotelům v Řecku.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Perivolas, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Perivolas

Hotelový komplex Perivolas je postavený v kykladském stylu na výběžku v městečku Oia a je známý úchvatnými západy slunce. Zcela netradiční objekt, částečně zabudovaný do skály, patří svou polohou i vybavením k nejzajímavějším hotelům v Řecku. Pláž je odtud vzdálena 3 kilometry.

Vybavení

Veškeré vybavení a zařízení hotelu Perivolas je vyrobeno z místních materiálů, dekorace tvoří vesměs pravé starožitnosti. Vyjímečný je bazén se sluneční terasou, jehož okraj splývá s obzorem, k dispozici je i jacuzzi pod širým nebem. Snídaně se podávají na otevřené terase s nádherným výhledem na moře. Zdejší vyhlášená restaurace nabízí od pravého poledne až do pozdních nočních hodin vybrané speciality, kořeněné čerstvými bylinkami z vlastní zahrady. Hotelový bar u bazénu s úžasným výhledem se večer mění v luxusní posezení při svíčkách. Recepce s nepřetržitou službou splní hostům jakákoli přání, počínaje pronájmem aut, konče zajištěním soukromých letadel či jachet. V hotelu je samozřejmě internetový kout, možnost použití faxu, knihovna s vybranými tituly, fitness studio, wellness centrum se saunou nabízející speciální koupele, masáže a další služby. Ubytování není vhodné pro děti, hotel Perivolas přijímá pouze hosty starší šestnácti let.

Ubytování v hotelu Perivolas

Klimatizované, luxusně vybavené pokoje a suity, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, plně vybavený kuchyňský kout, telefon, terasa s kamennou dlažbou a výhledem na moře.

Stravování

Snídaně formou amerického bufetu.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.