Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Santorini: Rose Bay ****

Středisko: Kamari, oblast: Santorini

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Rose Bay

Velmi příjemný hotel Rose Bay se nachází na klidném místě v letovisku Kamari, 6 km od letiště a 9 km od hlavního města Fira. Hotel Rose Bay leží cca 50 m od pláže s hrubým lávovým pískem . Podél pláže se táhne 3 km dlouhá promenáda s širokou nabídkou barů, obchodů, typických taveren a restaurací.

Stravování

Dle ck, snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci.

Ubytování v Rose Bay

Pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV, telefonem, trezorem (zdarma), Wi-Fi (zdarma) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Za příplatek možnost ubytování v suitách až pro 4 osoby.

Vybavení Rose Bay

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi u recepce (zdarma), hotelová restaurace, výtah, venkovní bazén (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma), bar u bazénu, dětský bazén. Hotel dále nabízí TV místnost, fitness a stolní tenis.

Pláž

Pláž s hrubým lávovým pískem a pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 50 m od hotelu . Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek.

Doporučení

Hotel Rose Bay postavený v elegantním stylu nabízí příjemnou atmosféru a moderní ubytování. Poloha jen kousek od centra letoviska Kamari a pláže s černým lávovým pískem zaručují strávení krásné a romantické dovolené. Hotel Rose Bay je ideálním místem také pro novomanžele.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.