Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Summer Dream

Menší útulný hotel se nachází na Santorini v klidné uličce, cca 120 m od pláže a 100 m od centra letoviska Kamari. Je tvořen dvěma budovami a svým hostům nabízí příjemnou rodinnou atmosféru.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Summer Dream

Menší útulný hotel Summer Dream se nachází v klidné uličce, cca 120 m od pláže a 100 m od centra letoviska. Je tvořen dvěma budovami a svým hostům nabízí příjemnou rodinnou atmosféru.

Stravování

Snídaně je rozšířená kontinentální podávaná formou bufetu v hotelu, večeře formou menu lze dokoupit v blízké restauraci.

Ubytování v hotelu Summer Dream

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou s vlastním soc. zařízením a jsou vkusně vybavené, mají klimatizaci, ledničku, telefon, vysoušeč vlasů, TV, balkón se zahradním nábytkem a sušákem na prádlo. Většina pokojů má částečný výhled na moře.

Vybavení a služby

V hotelu Summer Dream je recepce s halou, místnost pro podávání snídaní, pěkný bazén se sluneční terasou (lehátka, slunečníky zdarma u bazénu), pool bar.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.