Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Thalassa Sea Side Resort Suites

Přímo na černé pláži s jemnými kamínky na ostrově Santorini, na okraji letoviska Kamari, narazíte na hotel Thalassa. Kdybychom chtěli přeložit slovo „thalassa“, které je řeckého původu, znamenalo by to „moře“. A přesně v tomto pojmu se nese celkový design a dekorace hotelového interiéru, kde dominují především různé odstíny modré barvy. Architektura typická pro Kykladské ostrovy byla inspirací pro výstavbu jeho exteriéru. Do hotelu se dostanete krátkým transferem z letiště. Od centra Kamari je hotel vzdálený přibližně 500 m a od hlavního města Fira asi 12 km.Komfortní přímořský hotel obklopuje upravená zahrada s exotickou vegetací. Komplex je tvořen několika budovami postavenými v tradičním stylu ostrova Santorini. Romantické prostředí dotváří velký bazén a dekorace v modro-bíle barvě. Do centra Kamari se dostanete příjemnou procházkou po pláži (300 m) nebo po cestě (700 m).

Oblast
Středisko

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Thalassa Resort

Komfortní přímořský hotel Thalassa Resort obklopuje upravená zahrada s exotickou vegetací. Komplex je tvořen několika budovami postavenými v tradičním ostrovním stylu. Romantické prostředí dotváří velký bazén a dekorace v modro-bíle barvě. Do centra Kamari se dostanete příjemnou procházkou po pláži (300 m) nebo po cestě (700 m).

Stravování

Snídaně je formou bohatého bufetu, večeře je výběrem z menu.

Ubytování v hotelu Thalassa Resort

Prostorné, elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením jsou vybaveny telefonem, TV, klimatizací, chladničkou, balkonem nebo terasou se zahradním nábytkem.

Vybavení a služby

Recepce se vstupní halou, bar, TV koutek, restaurace, 2x bazén se sluneční terasou s lehátky a slunečníky zdarma, pool bar, supermarket, SPA centrum (za poplatek).

Další popis

Poloha:

Přímo na černé pláži s jemnými kamínky, na okraji letoviska Kamari, narazíte na hotel Thalassa Sea Side Resort Suites. Kdybychom chtěli přeložit slovo „thalassa“, které je řeckého původu, znamenalo by to „moře“. A přesně v tomto pojmu se nese celkový design a dekorace hotelového interiéru, kde dominují především různé odstíny modré barvy. Architektura typická pro Kykladské ostrovy byla inspirací pro výstavbu jeho exteriéru. Do hotelu se dostanete krátkým transferem z letiště. Od centra Kamari je hotel vzdálený přibližně 500 m a od hlavního města Fira asi 12 km.

Vybavení / Sport / Zábava:

24 hodinová recepce, hala s posezením, prádelna, internetový kout (za příplatek). Restaurace Asterias s vnitřním i venkovním sezením nabízí kromě středomořské kuchyně i krásný výhled na moře a oblíbený nápoj si můžete vychutnat v baru na pláži se stylovým posezením. Osvěžení poskytuje rozsáhlý bazén se sladkou vodou, slunečníky a lehátka jsou zdarma. Pro dokonalý odpočinek hostů hotel poskytuje Spa centrum se širokou nabídkou služeb jako sauna, více druhů masáží, reflexologie, manikúra, pedikúra, kosmetika a vířivka. Možnost vodních sportů na pláži v centru letoviska Kamari.

Ubytování:

hotel má více typů pokojů – standardní pokoje pro 2 osoby, superior pokoje pro 2-3 osoby, junior suity pro 2-4 osoby s ložnicí a otevřeným obývacím prostorem s pohovkami jako i suity s 1 oddělenou ložnicí a obývací místností pro 2-4 osoby. Všechny typy pokojů jsou stylově zařízeny, mají klimatizaci, TV/SAT, telefon, trezor, ledničku, koupelnu/WC, fén a balkon nebo terasu.

Stravování:

polopenze – servírované snídaně i večeře.

Náš názor:

hotel se stylovým designem a přívětivou atmosférou. Poloha přímo u moře a jedinečné služby ve Spa centru – to vše jen pro vaše pohodlí. Doporučujeme jako náš tip!

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.