Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aria

Menší, příjemný a moderní hotel má nádherný výhled do okolí, výhodou je krátká vzdálenost do města Skiathos a je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Aria

Hotel Aria leží na okraji městečka Megali Ammos, cca 150 m od hlavní písčité pláže a cca 1 km od hlavního města Skiathos, které je hlavním turistickým centrem ostrova, kde nechybí obchody, taverny, bary a je známé svým rušným nočním životem.

Ubytování

Standardní pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), lednicí, klimatizací zdarma, TV, připojením k internetu, telefonem a trezorem. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení

Hotelovým hostům je v Aria k dispozici recepce, bar, pool bar, restaurace, TV kout, venkovní bazén, dětský bazén (sprchy u bazénu). Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Doporučení

Menší, příjemný a moderní hotel Aria má nádherný výhled do okolí, výhodou je krátká vzdálenost do města Skiathos a je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Pláž

Dlouhá hlavní písečná pláž města Megali Ammos je od hotelu Aria vzdálena pouze 150 m. Na pláži slunečníky a lehátka za poplatek. Široká nabídka vodních sportů, restaurací, barů a jiné zábavy.

Stravování

Dle zájezdu - polopenze. Snídaně kontinentální formou bufetu, večeře servírovaná.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.