Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Astoria

Příjemný menší hotel Astoria prošel nedávno renovací a získal velmi moderní vzhled, získá si vás však i svou přívětivou, rodinnou atmosférou. Leží v atraktivním prostředí ostrova Skiathos, obklopen zelení, nedaleko od centra malého letoviska. K hotelu Astoria patří také venkovní bazén se slunečníky a lehátky zdarma. Pokoje jsou nově a velmi vkusně zařízeny, všechny mají menší balkon nebo terasu.

Oblast
Středisko

Popis hotelu Astoria

Příjemný menší hotel Astoria prošel nedávno renovací a získal velmi moderní vzhled, získá si vás však i svou přívětivou, rodinnou atmosférou. Leží v atraktivním prostředí, obklopen zelení, nedaleko od centra malého letoviska. K hotelu Astoria patří také venkovní bazén se slunečníky a lehátky zdarma. Pokoje jsou nově a velmi vkusně zařízeny, všechny mají menší balkon nebo terasu. V blízkosti hotelu naleznete řadu obchůdků, barů, supermarketů a především tradičních řeckých taveren, kde můžete večer posedět a ochutnat některou z místních specialit. Krátkou procházkou dojdete k nádhernému zálivu Troulos s písečnou pláží s pozvolným vstupem do moře, kde můžete relaxovat nebo využít nabídku vodních sportů.

Vybavení hotelu Astoria

250 m od pláže 300 m od centra malého letoviska 8 km od hlavního města Skiathosu restaurace s terasou recepce, společenská místnost s TV bazén, pool bar lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, lednice, TV, telefon, balkon nebo terasa. Klimatizace za poplatek na místě.

Stravování

snídaně rozšířená kontinentální

Další údaje

45 pokojů, 2 patra bez výtahu, 1 budova. Úklid: 5x týdně Výměna ložního prádla: 2x týdně Výměna ručníků: 2x týdně

Hotel Astoria na webu

Hotel Astoria

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.