Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Esperides

Hotel Esperides se nachází na kraji letoviska Achladia na Skiathosu přímo u krásné písečné pláže v krásné subtropické zahradě s palmami. Skvělý servis a výborné stravování jsou v tomto hotelu samozřejmostí, proto se sem často klienti vrací. Autobusová doprava zajišťuje pohodlné spojení do hlavního města, které je vzdáleno cca 2,5 km, zastávka se nachází přímo před hotelem. V blízkosti se nachází centrum s obchody a tavernami.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Esperides

Hotel Esperides se nachází na kraji letoviska Achladia přímo u krásné písečné pláže v krásné subtropické zahradě s palmami. Skvělý servis a výborné stravování jsou v tomto hotelu samozřejmostí, proto se sem často klienti vrací. Autobusová doprava zajišťuje pohodlné spojení do hlavního města, které je vzdáleno cca 2,5 km, zastávka se nachází přímo před hotelem. V blízkosti se nachází centrum s obchody a tavernami.

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu.

Ubytování v Esperides

Moderní pokoje s balkonem nebo terasou s výhledem na bazén a do zahrady a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), vysoušečem vlasů, TV/SAT, lednicí, rádiem, telefonem a klimatizací. Dětská postýlka pro dítě do 2 let na vyžádání – zdarma. Možnost jedné přistýlky, pouze pro dítě do 12 let.

Vybavení

Hotel Esperides disponuje luxusní vstupní halou s recepcí a posezením v pohodlném stylovém nábytku, wi-fi (zdarma na recepci), konferenč-ní místností až pro 200 osob, zlatnictvím, kadeřnictvím, restaurací s možností venkovního posezení, snack barem a plážový barem, venkovním bazénem (lehátka a slunečníky zdarma), dětským hřištěm, zahradou, terasou na slunění a parkovištěm.

Doporučení

Hotel Esperides doporučujeme náročnějším klientům a rodinám s dětmi.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu, slunečníky a lehátka za poplatek.

Alternativní popis dalších CK

Popis

Oblíbený hotel Esperides se nachází v menším letovisku Achladia přímo u krásné písečné pláže jen něco přes dva kilometry od přístavu Skiathos. Moderně zařízené pokoje nabízí dostatek komfortu a především krásný výhled na moře a okolí. Přímo u pláže můžete relaxovat na lehátku u bazénu nebo si odpočinout na pláži. V zahradní taverně u moře nabízejí během celého dne různé občerstvení. Skvělý servis a výborné stravování jsou v tomto hotelu samozřejmostí, proto se sem často klienti vrací. Doporučujeme náročnějším klientům a rodinám s dětmi.

Vybavení hotelu

přímo na písečné pláži 4 km od hlavního města blízko centra s obchody a tavernami bazén lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek restaurace, snack bar a pool bar recepce, hala s TV dětské hřiště zahrada terasa na slunění tennis wifi za poplatek

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, minibar, TV/SAT, telefon, balkon nebo terasa s výhledem na bazén a do zahrady. Všechny pokoje jsou klimatizovány. Dětská postýlka pro dítě do 2 let možná na vyžádání - zdarma. Možnost 1 přistýlky.

Stravování

polopenze formou bufetu.

Další údaje

180 pokojů v pětipatrové budově s výtahem. Úklid: 7x týdně. Výměna ložního prádla: 2x týdně. Výměna ručníků: 7x týdně.

Odkaz na web

Hotel Esperides Beach

Cena zahrnuje

zpáteční letenku na Skiathos, letištní, bezpečnostní a palivový příplatek 3500,- Kč (děti 2-5 let 2750,- Kč), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit (10x, 11x), služby delegáta Alexu, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.