Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Golden Beach

Hotel Golden Beach je postaven uprostřed krásné zahrady zářící všemi barvami a příjemný stín poskytují i píniové stromy, 15 km od letiště, ve středisku Koukounaria na Skiathosu. Je postaven v tradičním řeckém stylu. Klienti mají na výběr několik krásných pláží jenom pár minut chůzí od hotelu: Koukounaries, Banana Beach, Agia Elini a Mandraki.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Golden Beach

Hotel Golden Beach je postaven uprostřed krásné zahrady zářící všemi barvami a příjemný stín poskytují i píniové stromy, 15 km od letiště. Je postaven v tradičním řeckém stylu. Klienti mají na výběr několik krásných pláží jenom pár minut chůzí od hotelu: Koukounaries, Banana Beach, Agia Elini a Mandraki.

Stravování

Dle CK, Polopenze (snídaně – kontinentální bufet, večeře servírované).

Ubytování v Golden Beach

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, lednicí, trezorem (za poplatek), klimatizací (za poplatek).

Vybavení

Hotel Golden Beach má k dispozici vstupní halu s recepcí, bar s tavernou, bar u bazénu, bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma).

Pláž

Písečná pláž je vzdálena 400 m od hotelu.

Další popis:

Popis

V malebném letovisku Koukounaries naleznete hotel Golden Beach, který je připraven splnit veškeré Vaše požadavky pro strávení krásné dovolené na nádherném ostrově Skiathos. Hotel nabízí komfortní pokoje a skvělé vybavení. V blízkosti hotelu se nachází 4 krásné pláže - Koukounaries, Banana Beach, Agia Elini a Mandraki - které patří v letních měsících mezi turisti k nejoblíbenějším.

Vybavení hotelu

350 m od pláže Koukounaries 15km od hlavního města recepce bazén, pool bar restaurace

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, TV/SAT, telefon, klimatizace za příplatek, lednička, balkon.

Stravování

snídaně

Další údaje

40 pokojůÚKLID: 2x týdněVýměna ložního prádla: 2x týdeněVýměna ručníků: 2x týdně

Odkaz na web

Skiathos Golden Beach

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.