Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lakes studia

Nedávno zrekonstruovaná studia Lakes s bazénem a výhledem na nedaleké jezero, se nachází v oblíbeném letovisku Koukounaries na Skiathosu. Místní pláže patří k nejkrásnějším na ostrově, jemný žlutý písek a pozvolný vstup do moře je ideální pro malé děti, které zde v létě doslova soutěží o nejhezčí hrad z písku.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Poloha studií Lakes studia

Nedávno zrekonstruovaná studia Lakes s bazénem a výhledem na nedaleké jezero, se nachází v oblíbeném letovisku Koukounaries. Místní pláže patří k nejkrásnějším na ostrově, jemný žlutý písek a pozvolný vstup do moře je ideální pro malé děti, které zde v létě doslova soutěží o nejhezčí hrad z písku. Nedaleko studií se nachází autobusová zastávka, odkud odjíždí do města v pravidelných intervalech bus a hlavní město by jistě nemělo uniknout vaší pozornosti.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování v Lakes studia

Studia s balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), jsou vybavena kuchyňským koutem s dvouvařičem a lednicí, TV a klimatizací (za poplatek).

Vybavení

Recepce, restaurace, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), terasa na slunění, zahrada.

Pláž

Komplex Lakes studia je vzdálen 450 m od písečné pláže (lehátka a slunečníky za poplatek), vodní sporty (za poplatek).

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje (vybrané zájezdy 2010)

* v květnu bus tam a letecky zpět, doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) Praha – Řecko, trajekt na ostrov (vnitřní polohovatelné sedadlo), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit 13x, letenka Skiathos – Praha, letištní, bezpečnostní a palivový příplatek 1500,- Kč (děti 2-5 let 1100,- Kč), služby delegáta, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.