Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Muses

Menší rodinný hotel se nachází na ostrově Skiathos v klidné části oblíbeného letoviska Koukounaries nedaleko chráněného území u jezera Strofilia obklopeného rozlehlým borovicovým porostem. V několika nízkých bungalovech v zahradě jsou příjemně zařízené pokoje, kde najdete klid daleko od ruchu velkoměst. V komplexu je sladkovodní bazén s barem a typická řecká taverna s výbornou domácí kuchyní, kterou si všichni klienti pochvalují.

Oblast
Středisko

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Popis hotelu Muses

Menší rodinný hotel Muses se nachází v klidné části oblíbeného letoviska Koukounaries nedaleko chráněného území u jezera Strofilia obklopeného rozlehlým borovicovým porostem. V několika nízkých bungalovech v zahradě jsou příjemně zařízené pokoje, kde najdete klid daleko od ruchu velkoměst. V komplexu Muses je sladkovodní bazén s barem a typická řecká taverna s výbornou domácí kuchyní, kterou si všichni klienti pochvalují. Na pláž Koukounaries dojdete podél jezera za pár minut a čeká vás opravdu překrásná zátoka s bílým pískem a tyrkysově zbarveným mořem. Vstup do vody je pozvolný a je ideální pro děti. Možnost procházky na pláž Agia Eleni s nádherným západem slunce. Muses doporučujeme všem klientům, kteří hledají dovolenou v krásné přírodě a v klidu.

Vybavení hotelu Muses

450 m od pláže Koukounaries 500 m od centra letoviska bazén, dětský bazén lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek taverna a pool bar recepce, hala s TV

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchou a WC, lednice, telefon, balkon nebo terasa v přízemí s výhledem do zahrady. Všechny pokoje jsou klimatizovány. Možnost 1-2 přistýlek pouze pro děti do 12 let. Dětská postýlka pro dítě do 2 let možná na vyžádání - zdarma.

Stravování

polopenze - snídaně rozšířená kontinentální, večeře o 4 chodech (předkrm, salát, hlavní chod a dezert).

Další údaje

64 pokojů v jednopatrových bungalovech v zahradě. Úklid: 7x týdně. Výměna ložního prádla: 2x týdně. Výměna ručníků: 2x týdně.

Názory klientů na hotel Muses

"Skvělá dovolená" - chci poděkovat za skvělou dovolenou, kterou jsme strávili na ostrůvku Skiathos. Byli jsme ubytováni v hotelu Muses, kde se nám moc líbilo. Vařili opravdu výborně a personál byl velice milý. Díky moc Jana Angelovičová, Litvínov.

"Nádherná dovolená" - chtěla bych Vám poděkovat za nádhernou dovolenou a perfektní služby. Bydlela jsem v hotelu Muses, jídlo bylo výborné a ubytování také. Alena Trunečková, Chomutov

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje (2010)

* v květnu bus tam a letecky zpět, doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) Praha – Řecko, trajekt na ostrov (vnitřní polohovatelné sedadlo), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit 13x, letenka Skiathos – Praha, letištní, bezpečnostní a palivový příplatek 1500,- Kč (děti 2-5 let 1100,- Kč), služby delegáta, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.