Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vila Karina

Studia Vila Karina leží v udržované zahradě 150 m od překrásné písečné pláže Kolios Beach, v malé vesničce Agia Paraskevi na ostrově Skiathos. Tato vesnice se skládá převážně s hotelů, několika původních řeckých domků, supermerketů, barů, restaurací a kostela. Nejbližší supermarket je cca 30 m. Agia Paraskevi má časté autobusové spojení s okolními plážemi a hlavním městem.

Oblast
Středisko

Poloha objektu Vila Karina

Studia Vila Karina leží v udržované zahradě 150 m od překrásné písečné pláže Kolios Beach, v malé vesničce Agia Paraskevi. Tato vesnice se skládá převážně s hotelů, několika původních řeckých domků, supermerketů, barů, restaurací a kostela. Nejbližší supermarket je cca 30 m. Agia Paraskevi má časté autobusové spojení s okolními plážemi a hlavním městem.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování ve Vila Karina

Prostorná studia s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), kuchyňkou se základním vybavením, lednicí, varnou konvicí a klimatizací zdarma. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Villa Karina má krásnou udržovanou zahradu s příjemným posezením a grilovacím koutkem, klienti mohou využít venkovního bazénu a baru hotelu Yadim, který leží přímo u vily.

Doporučení

Vhodná pro všechny věkové kategorie a rodiny s dětmi.

Pláž

Studia Vila Karina jsou vzdálena 150 m od písečné pláže Kolios, lehátka a slunečníky za poplatek.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.