Řecko v detailech

Zobrazit

Turistická střediska: Megali Ammos

Upravit popis objektu

Tipy na hotel ve středisku Megali Ammos

Níže je několik tipů na hotely, studia či apartmány ve středisku Megali Ammos. Kompletní přehled ubytování najdete na stránce Seznam hotelů a ubytování ve středisku Megali Ammos.

Nicolas

Nicolas

Studia a apartmány, 150 m od krásné písečné pláže, obklopené vzrostlou subtropickou zelení v klidné části letoviska Megali Ammos, které leží jen 100 m od centra hlavního města Skiathos s přístavem, kam si večer můžete zajít na nákupy či posedět v některé z mnoha taveren, restaurací či kaváren. Vzdálenost od letiště cca 2 km.

Aegean Suites

Aegean Suites *****

Hotel s krásnou polohou ve svahu nad půvabnou zátokou nabízí kromě fascinujících výhledů na Egejské moře také vysokou úroveň ubytování a služeb. Díky tomu je také součástí Small Luxury Hotels of the World. Nachází se přímo na pobřeží, od písečné pláže Megali Ammos ho dělí jen místní komunikace. Hlavní město ostrova Skiathos s mnoha tavernami, obchody a rušným večerním životem je odtud vzdáleno asi 2 kilometry. Nabízí ubytování v nevšedně zařízených suitách, převážně jen pro dospělé klienty, kterým zajišťuje nerušené soukromí v klidném prostředí.