Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Platanias

Oblast
Typ střediska Klidné

Středisko Platanias

Letní prázdninové letovisko Platanias se nachází na půli cesty mezi známějšími resorty Koukounaries a Agia Paraskevi na členitém jižním pobřeží ostrova Skiathos.

Pláž u Platanias

Pláž v resortu Platanias je dlouhá, pokrytá krásně jemným zlatavým pískem a společně s pásmem čistých modrých vod mírně zvlněného moře a okolních zelených kopců vytváří dokonalou mozaiku typicky řeckého ostrovního střediska. Ovšem pozor by si tu měli dát nepříliš zdatní plavci a malé děti, neboť mořské dno je tu prudké a během chvilky se ocitnete v hloubce. Zato sportovci mají z této skutečnosti naopak jistě velkou radost. A proto také nabídka sportů a projížděk po vodě je poměrně široká. Nechybí občerstvení v podobě plážových taveren a barů, kde se lze osvěžit při letních vedrech. Přímo na pláži stojí malý kostelík, který se v polovině června stává centrem oslav.

Okolí Platanias

Krásné okolí Platanias vybízí k dlouhým procházkám a pěším túrám. Na svých cestách bujnou zelení borovicových lesů a olivových hájů můžete potkat kláštery, malebné kostelíky a jiné rozkošné stavby ostrovní architektury.

Kam se na Skiathos ještě jezdí?

Na Skiathos se jezdí ještě do středisek  Agia Paraskevi, Achladia, Kanapitsa, Koukounaries, Megali Ammos, Platanias, Skiathos, Troulos a Vromolimnos

Tipy na hotel ve středisku Platanias

Skiathos Princess Platanias

Luxusní hotel Skiathos Princess nabízí dovolenou pro nejnáročnější klienty. Přímo u krásné písečné pláže v zátoce Platanias najdou všichni hosté božský klid při relaxování u bazénu nebo na pláži. Skvělý hotelový servis nenechá nikoho na pochybách, že Skiathos Princess patří k nejlepším hotelům na ostrově. Luxusně zařízené pokoje jsou dostatečně prostorné a stylově zařízené. Nedaleké malé centrum nabízí několik taveren či barů k posezení. Do přístavu Skiathos jezdí do pozdních nočních hodin místní autobusová linka, takže se snadno dostanete za nákupy či za zábavou. Hotel Skiathos Princess doporučujeme náročným klientům.

1.