Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Adrina Beach

Hotel Adrina Beach nacházející se uprostřed krásné přírodní scenérie v městečku Panormos na ostrově Skopelos a je ideální volbou pro náročné klienty i rodiny s dětmi, vyhledávající klid a zázemí kvalitního hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Popis hotelu Adrina Beach

14 kilometrů od hlavního města na jihozápad od hlavního města je skryto mezi zelenými kopci několik krásných písečných a oblázkových zátok s křišťálově čistým moře. V dokonalé symbióze s okolím byl postaven v městečku Panormos hotel Adrina Beach na zeleném svahu přímo nad krásnou pláží. Několik nízkých budov se rozprostírá v terasovité zahradě pod hlavní budovou s recepcí. Přímo u pláže pak najdete prostorný sladkovodní bazén a restauraci. Ze všech moderně zařízených pokojů je překrásný výhled na okolní zelené kopce a další zátoky. Hotelová písečná pláž se slunečníky a lehátky zdarma patří k nejhezčím na ostrově. Výborné služby a dokonalý klid pro pohodovou dovolenou uspokojí klienty všech věkových kategorii. Hotel Adrina Beach doporučujeme rodinám s dětmi a všem náročným klientum.

Vybavení hotelu Adrina Beach

Hotel Adrina Beach leží přímo na pláži 1,5 km od pláže Millia, 2 km od pláže Kastani a 500m od pláže Panormos 11km od hlavního města a přístavu Skopelos recepce taverna s výhledem na moře dětské hřiště bazén, dětský bazén lehátka a slunečníky u bazénu u na pláži zdarma, možnost plážových osušek vodní sporty v hlavní sezoně internetový koutek na recepci parkoviště spa, jacuzzi

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj Adrina Beach - koupelna se sprchou a WC, TV/SAT, telefon, trezor, lednička, klimatizace v ceně, radio, balkon nebo terasa. Výhled na moře za příplatek. Možnost 1 přistýlky. Pro 4 člennou rodinu lze vyžádat ubytování v mezonetu za příplatek.

Stravování

Dle ck, snídaně formou bufetu

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.