Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aeolos

Moderní hotel Aeolos, zařízený tradičním nábytkem v stylu ostrova Skopelos, je situovaný přímo u oblázkové pláže naproti přístavu s nádherným výhledem na město Skopelos a Egejské moře. Taverny, obchody a půjčovny aut jsou v dosahu několika minut chůze.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Aeolos

Moderní hotel Aeolos, zařízený tradičním nábytkem v stylu ostrova Skopelos, je situovaný přímo u oblázkové pláže naproti přístavu s nádherným výhledem na město Skopelos a Egejské moře. Taverny, obchody a půjčovny aut jsou v dosahu několika minut chůze.

Vybavení

Venkovní bazén a dětský bazén, lehátka a slunečníky jsou hotelovým hostům k dispozici bez poplatku. K vybavení hotelu Aeolos patří také pool bar, snack bar, hala pro podávání snídaní, televizní místnost a hřiště, možnost připojení k internetu.

Ubytování v hoteu Aeolos

Klimatizované pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize, telefon, minibar s ledničkou, žehlicí prkno s žehličkou, možnost připojení k internetu a balkon. Možnost pronájmu trezoru a dětské postýlky.

Stravování

Dle ck, kontinentální snídaně formou bufetu.

Hotel Aeolos na webu

Hotel Aeolos

Hotel Aeolos ***  -  pokoje

Dvoulůžkový pokoj.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.