Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Skopelos > Katalog objektů > Hotely na Skopelosu > Prince Stafilos

Hotely na Skopelosu: Prince Stafilos ****

Středisko: Skopelos - Chora, oblast: Skopelos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Prince Stafilos:

Hotel Prince Stafilos se nachází v areálu plném zeleně a různých druhů stromů, na okraji města Skopelos, jen asi 120 m od městské pláže s molem. Jeho název je odvozen od jména prince Stafila, syna Dionýse a Ariadny, který patřil mezi první obyvatele ostrova. Hotel je příkladem typické ostrovní architektury – bílá venkovní fasáda, uvnitř tmavozelené dřevo a kámen pocházející z oblasti Pilion. Do centra města se dostanete asi 10 minutovou procházkou (cca 800 m), na nejbližší tavernu nebo bar narazíte už po cca 200 m.

Vybavení / Sport / Zábava:

recepce 24 hodin, parkoviště, WiFi ve vstupní hale, která je zařízena v tradičním stylu antickým nábytkem a dekoracemi. V přízemí hotelu Prince Stafilos najdete restauraci a hlavní bar se širokoúhlou TV, přičemž další bar je situován u bazénu. Osvěžení poskytuje bazén, lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Městská pláž je štěrkovo-písečná, lehátka a slunečníky jsou zde za poplatek. Hotel během hlavní sezóny příležitostně organizuje řecké večery.

Ubytování:

standardní pokoje pro 2-3 osoby, s možností 4. lůžka. Všechny mají klimatizaci, koupelnu/WC, miniledničku, telefon, trezor, TV a balkon nebo terasu s výhledem na moře nebo do okolí. Dětská postýlka možná na vyžádání.

Stravování:

polopenze formou bufetu.

Náš názor na hotel Prince Stafilos:

hotel s výbornou výchozí polohou, blízko pláže a s výhledem na moře. Vhodný pro všechny, kteří hledají klid a zároveň možnost zábavy v nedalekém centru. Pronajměte si auto a neváhejte prozkoumat okolní pláže a velkolepé scenérie ostrova.

Kapacita:

51 pokojů

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.