Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Skopelos > Katalog objektů > Turistická střediska > Agios Konstantinos

Turistická střediska: Agios Konstantinos

Upravit popis objektu

Středisko Agios Konstantinos

Agios Konstantinos se nachází asi 1,5 km od hlavního města ostrova Skopelos. S hlavním městem již tvoří téměř nedílnou součást, podrobný popis Agios Konstantinos viz.  Skopelos - Chora

V městečku je přístav a u něho malý kostelík. V kopci nad městem je vesmi pěkný klášter odkud je překrásný výhled na celé okolí.

V centru městečka najdete běžné zastoupení malých taveren a barů, množství obchůdků, kde si nakoupíte vše potřebné.

Velmi pěkné tůry se dají podniknout z Agios Konstantinos směrem na Manolates.

Kam se na Skopelos jezdí?

Z České republiky se na Skopelos jezdí ještě do středisek Agios Konstantinos, Glyfoneri, Kastani, Panormos, Skopelos - Chora a Stafilos

Tipy na hotel ve středisku Agios Konstantinos

Níže je několik tipů na hotely, studia či apartmány ve středisku Agios Konstantinos. Kompletní přehled ubytování najdete na stránce Seznam hotelů a ubytování ve středisku Agios Konstantinos.

Glyfoneri

Glyfoneri **

Nově postavený dům Glyfoneri se nachází cca 300 m od přírodní pláže v oblasti Agios Konstantinos. Pláž je dostupná po málo frekventované cestě a blízkost hlavního města Skopelos - Chora přímo láká k podvečerním procházkám.

Aegean View

Aegean View **

Přibližně 1,5 km od přístavního centra hlavního města a přístavu Skopelos, asi 1 km od jeho pevnosti, se nachází vesnička Agios Konstantinos. Nad ní stojí atypická budova prázdninového domu Aegean View, který nabízí velkolepý výhled na Egejské moře. Třípatrová budova, terasovitě postavená v kopci, poskytuje ubytování v příjemných, moderně a útulně zařízených pokojích.