Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Agios Konstantinos

Oblast
Typ střediska Klidné

Středisko Agios Konstantinos

Agios Konstantinos se nachází asi 1,5 km od hlavního města ostrova Skopelos. S hlavním městem již tvoří téměř nedílnou součást, podrobný popis Agios Konstantinos viz.  Skopelos - Chora

V městečku je přístav a u něho malý kostelík. V kopci nad městem je vesmi pěkný klášter odkud je překrásný výhled na celé okolí.

V centru městečka najdete běžné zastoupení malých taveren a barů, množství obchůdků, kde si nakoupíte vše potřebné.

Velmi pěkné tůry se dají podniknout z Agios Konstantinos směrem na Manolates.

Kam se na Skopelos jezdí?

Z České republiky se na Skopelos jezdí ještě do středisek Agios Konstantinos, Glyfoneri, Kastani, Panormos, Skopelos - Chora a Stafilos

Tipy na hotel ve středisku Agios Konstantinos

Aegean View

Přibližně 1,5 km od přístavního centra hlavního města a přístavu, asi 1 km od jeho pevnosti, se nachází vesnička Agios Konstantinos. Nad ní stojí atypická budova prázdninového domu Aegean View, který nabízí velkolepý výhled na Egejské moře. Třípatrová budova, terasovitě postavená v kopci, poskytuje ubytování v příjemných, moderně a útulně zařízených pokojích. Hostům Aegean View jsou k dispozici studia pro 2-3 osoby. Všechna studia mají koupelnu/WC, kuchyňský kout se základním nádobím, ledničku, telefon, TV, individuální klimatizaci (zdarma) a balkon nebo terasu.

1.

Glyfoneri

Nově postavený dům Glyfoneri se nachází cca 300 m od přírodní pláže v oblasti Agios Konstantinos. Hned po příjezdu narazíte na parkoviště pro hosty, ze kterého se po schodech schází k „vyššímu poschodí". Tady jsou dvě studia pro 2 osoby - jedno s možností rozkládacího lůžka pro dítě, jedno studio a jeden apartmán pro 3 osoby. Všechny tyto pokoje disponují vlastním balkonem s výhledem na moře. O poschodí níž - stačí sejít několik schodů - jsou studia pro 2-3 osoby s vchodem přes společnou terasu, která nabízí posezení a výhled.

2.