Řecko v detailech

Zobrazit

Turistická střediska: Agnontas

Upravit popis objektu

Středisko Agnontas

Středisko Agnontas je malé přímořské městečko s přístavem. V případě velkého větru zde přistávají i trakty, které jinak směřují do hlavního města Skopelosu.

 

Navzdory přístavu je zde velmi čistá voda, pláž je spíše menší. Jde o klidné letovisko. Přesto tu najdete několik taveren s obvykou nabídkou řecké kuchyně.

 

Pěší výlety

Komu nestačí malá pláž v Agrontas, může se pěšky vydat na 1,5 km vzdálenou písečnou pláž Limnonari. Asi 2 km na druhou stranu leží výběžek Amarandos. Cesta k němu vede po nezpevněné stezce částečně lesem.

 

Agrontas má autobusové spojení s hlavním městem i okolními středisky.

Tipy na hotel ve středisku Agnontas

Níže je několik tipů na hotely, studia či apartmány ve středisku Agnontas. Kompletní přehled ubytování najdete na stránce Seznam hotelů a ubytování ve středisku Agnontas.

Vithos studia

Vithos studia **

Dům Vithos byl postaven v boční uličce rybářské vesničky Agnontas, což v překladu znamená "mořské dno". Agnontas leží jen cca 8 km od hlavního města Skopelos a z jeho malého, ale neskutečně malebného přístavu každý večer vyplouvají rybářské loďky, aby mohly zásobovat místní vyhlášené taverny čerstvou dávkou ryb a chobotnic. Oblast: Skopelos