Řecko v detailech

Zobrazit

Turistická střediska: Stafilos

Upravit popis objektu

Středisko Stafilos

Stafilos je malé klidné přímořské letovisko malebně rozložené v příkré stráni nad mořem. Nechybí tu taverny a restaurace, kde si můžete posedět u dobrého jídla a pití. V "supermarketu" nakoupíte běžný sortiment potravin a základních potřeb.

Pláž ve Stafilos

Městská pláž je udržovaná písečno-oblázková. Z městečka na ní vedou dosti prudké schody. Poskytuje zázemí v podobě slunečníků a lehátek, je zde rybí restaurace.

Pěšky přes malý skalnatý poloostrov se dostanete na vedlejší, mnohem klidnější pláž Velanio.

Kam se na Skopelos jezdí?

Z České republiky se na Skopelos jezdí ještě do středisek Agios Konstantinos, Glyfoneri, Kastani, Panormos, Skopelos - Chora a Stafilos

Tipy na hotel ve středisku Stafilos

Níže je několik tipů na hotely, studia či apartmány ve středisku Stafilos. Kompletní přehled ubytování najdete na stránce Seznam hotelů a ubytování ve středisku Stafilos.

Irida

Irida ***

Penzion Irida leží ve vesničce Stafilos v klidném místě 350 m od pláže Stafilos na ostrově Skopelos. Svým standardem uspokojí i nejnáročnější klienty. Z celého ubytování je výhled na moře. Toto ubytování doporučujeme všem, kteří hledají především klid.

Panorama

Panorama ***

Studia Panorama nacházející se na klidné místě v malebné vesničce Stafilos,  200m od její pláže a současně nedaleko pláže Velanio, jsou vhodná i pro náročnější klienty všech věkových kategorií, kteří ocení klid a současně dobrou dostupnost hlavního města, které je vzdálené 3km.