Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Thalassia Thea - studia

Studia Thalassia Thea jsou postavena v kykladském stylu na ostrově Syros. Dům má vynikající polohu, je blízko místní pláže i centra městečka. Nedaleko od hotelu Thalassia Thea je zastávka místní autobusové dopravy, která Vás zaveze velmi rychle do překrásného města Ermoupolis.

Oblast
Středisko

Poloha studií Thalassia Thea:

Studia Thalassia Thea jsou postavena v kykladském stylu. Dům má vynikající polohu, je blízko místní pláže i centra městečka. Nedaleko od hotelu Thalassia Thea je zastávka místní autobusové dopravy, která Vás zaveze velmi rychle do překrásného města Ermoupolis.

Ubytování:

Dvoupatrová budova má vlastní parkoviště. Některá studia mají výhled na moře. Studia jsou vybavena kuchyňským koutem (včetně základního nádobí, elektrického vařiče a ledničky), klimatizací (za příplatek), TV, WC a sprchou. Každé studio má balkón nebo terasu. Studia v přízemí jsou prostornější a v letních měsících chladnější.

Hodnocení:

Příjemné ubytování s vynikající polohou, pečliví a starostliví majitelé poskytují dobrý servis. Vzdálenost od místní pláže: cca 80 m. Vzdálenost od centra Galissas: cca 150 m. Vzdálenost od přístavu Ermoupolis: cca 7 km.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.