Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anna studia

Komplex Anna má ideální polohu na ostrově Thassos - rozlehlá zahrada se dvěma budovami se nachází na konci Potosu, kde klienty neruší ruch letoviska, ale zároveň vzdálenost od centra Potosu je pouze 300 m. Zahradou můžete projít až přímo k moři (10 m), kde najdete dlouhou písečnou pláž.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anna studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Studia Anna - poloha

Komplex Anna má ideální polohu - rozlehlá zahrada se dvěma budovami se nachází na konci Potosu, kde klienty neruší ruch letoviska, ale zároveň vzdálenost od centra Potosu je pouze 300 m. Zahradou můžete projít až přímo k moři (10 m), kde najdete dlouhou písečnou pláž.

Vybavení

Součástí komplexu Anna je pool bar s posezením, jacuzzi (za poplatek) a velký a  dětský bazén se slunečníky a lehátky.

Pokoje

Dvou a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), lednicí, kuchyňským koutem s vařičem, varnou konvicí a základním nádobím. Všechna studia Anna mají balkon s přímým nebo bočním výhledem na moře a zahradním nábytkem, klimatizaci (zdarma) a TV.

Stravování

Možnost dokoupení servírované stravy v blízké restauraci v Potosu.

Pláž

Komplex Anna se nachází přímo u písčité pláže, slunečníky a lehátka za konzumaci u beach baru. Vstup do moře je pozvolný, v moři menší oblázky a kameny.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.