Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Artemis

Hotel Artemis, pojmenovaný po řecké bohyni Artemis se nachází na půvabném severozápadním pobřeží ostrova Thassos, uprostřed zeleně olivových hájů u střediska Skala Prinos. Jedná se o klidnější, ale o to romantičtější a nádhernou oblast charakterizovanou bílými plážemi s jemným pískem, okolní zelené hory a blankytně modré moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Artemis

hotel Artemis, pojmenovaný po řecké bohyni Artemis, se nachází na půvabném severozápadním pobřeží ostrova Thassos, uprostřed zeleně olivových hájů. Jedná se o klidnější, ale o to romantičtější a nádhernou oblast charakterizovanou bílými plážemi s jemným pískem, okolní zelené hory a blankytně modré moře.

Vybavení hotelu

recepce, aperitiv bar, výtah, restaurace, terasa, TV místnost, klimatizované interiéry, bar, bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky, sprchy, bar u bazénu, bezbariérový přístup do hotelu.

Pokoje v hotelu Artemis

dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky pro děti do 12 let a třílůžkové pokoje s koupelnou a WC s balkónem, klimatizací (za poplatek), SAT-TV, telefonem a trezorem (za poplatek).

Strava

polopenze, snídaně formou švédských stolů, servírovaná večeře

Pláž u hotelu Artemis

Písečná, lemovaná olivovými háji, je vzdálená jen 80 m od hotelu Artemis, plážový servis za poplatek.

Další vybavení

bazén v hotelu, plážový bar, místní taverny a restaurace, možnost navštívení okolních překrásných pláží, výlety autem či motorkou do blízkého hlavního města Limenas (10 minut jízdy).

Doporučení

Hotel Artemis je v klidnějším prostředí s dostatkem služeb pro Vaši zábavu, relaxaci a pohodu.

Hotel Artemis na webu

Artemis webpages

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.