Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Astir Notos

Nový moderní hotel Astir Notos se nachází v blízkosti písečné pláže a v dosahu centra letoviska Potos na ostrově Thassos. Areál je obklopen olivovými háji. Autobusová zastávka je vzdálena 200 m od hotelu. Poloha hotelu je vhodná pro páry i pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Astir Notos

Nový moderní hotel Astir Notos se nachází v blízkosti písečné pláže a v dosahu centra letoviska Potos. Areál je obklopen olivovými háji. Autobusová zastávka je vzdálena 200 m od hotelu. Poloha hotelu Astir Notos je vhodná pro páry i pro rodiny s dětmi.

Vybavení hotelu Astir Notos

- vstupní hala s recepcí, Wi-Fi zdarma - restaurace, bar - TV místnost - pool bar - bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek) - vnější jacuzzi, fitness, stolní tenis, billiard, šipky - miniklub

Vybavení pokoje

- dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky - sociální zařízení (WC, sprcha, fén) - SAT/TV, telefon - klimatizace - trezor a minibar za poplatek - balkon

Pláž & plážový servis

200 m, písečná, lehátka a slunečníky za poplatek

Stravování

Dle ck, polopenze – snídaně formou bufetu, večeře formou menu (výběr z 5 druhů jídel, studený salátový bufet, dezerty formou bufetu).

Služby za poplatek

- sauna

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.