Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Augustis Vila

Moderní vila nacházející se cca 100 m od pláželetoviska Limenaria a cca 400 m od centra letoviska v blízkosti hotelu AGALI + (cca 200 m). V přízemí vily se nachází kanceláře místní partnerské cestovní kanceláře a sídlo delegáta. Vila je moderně zařízena(nové interiéry a nábytek).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila, Studio

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha vily Augustis

Moderní vila nacházející se cca 100 m od pláže a cca 400 m od centra letoviska v blízkosti hotelu AGALI + (cca 200 m). V přízemí vily se nachází kanceláře místní partnerské cestovní kanceláře a sídlo delegáta. Vila je moderně zařízena(nové interiéry a nábytek).

Kapacita

Dvou a tří-lůžková studia

Vybavení studií Augustis

Studia Augustis jsou vybavena vlastním kuchyňským koutem, vlastním soc. zařízením (sprcha, WC), lednicí, TV a klimatizací za poplatek (5,- Euro/den).

Strava

Dle ck, vlastní, nebo polopenze podávaná v hotelu Agali - snídaně rozšířená kontinentální, večeře výběr z 24 jídel a 10 salátů !!! (každá večeře sestává z hlavního jídla, salátu a ovoce nebo dezertu)

Pláž

Písečná pláž

Zábava v okolí

Obchůdky, taverny, bary, půjčovny, diskotéka Club Boléro....

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.