Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Augustis Vila

Moderní vila nacházející se cca 100 m od pláželetoviska Limenaria a cca 400 m od centra letoviska v blízkosti hotelu AGALI + (cca 200 m). V přízemí vily se nachází kanceláře místní partnerské cestovní kanceláře a sídlo delegáta. Vila je moderně zařízena(nové interiéry a nábytek).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Augustis Vila, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha vily Augustis

Moderní vila nacházející se cca 100 m od pláže a cca 400 m od centra letoviska v blízkosti hotelu AGALI + (cca 200 m). V přízemí vily se nachází kanceláře místní partnerské cestovní kanceláře a sídlo delegáta. Vila je moderně zařízena(nové interiéry a nábytek).

Kapacita

Dvou a tří-lůžková studia

Vybavení studií Augustis

Studia Augustis jsou vybavena vlastním kuchyňským koutem, vlastním soc. zařízením (sprcha, WC), lednicí, TV a klimatizací za poplatek (5,- Euro/den).

Strava

Dle ck, vlastní, nebo polopenze podávaná v hotelu Agali - snídaně rozšířená kontinentální, večeře výběr z 24 jídel a 10 salátů !!! (každá večeře sestává z hlavního jídla, salátu a ovoce nebo dezertu)

Pláž

Písečná pláž

Zábava v okolí

Obchůdky, taverny, bary, půjčovny, diskotéka Club Boléro....

Aktuální popis od CK

Polohamoderní vila nacházející se cca 400 m od centra letoviska, pouhých 100 m od pláže, v těsné blízkosti celá řada obchodů, restaurací a...

Parametry

Typ ubytování Vila, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.