Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Chrissi vila

Vilka Chrissi se nachází v klidném prostředí ostrova Thassos, obklopena borovicemi a velkou zahradou, která zajišťuje naprosté soukromí, cca 150 m od pláže. Jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout se základním vybavením, lednice, varná konvice, balkon s markýzou a židlemi k posezení,Tv, klimatizace. Vila Chrissi je ideální pro nenáročné klienty, kteří touží po relaxaci a klidu i pro rodinnou dovolenou (s menšími dětmi).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Vila Chrissi - poloha

Vilka Chrissi se nachází v klidném prostředí ostrova Thassos, obklopena borovicemi a velkou zahradou, která zajišťuje naprosté soukromí, cca 150 m od pláže.

Vybavení

Pro  hosty objektu  vila Chrissi je k dispozici zastřešené posezení v zahradě s možností grilování, společná Tv

Pokoje

Jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout se základním vybavením, lednice, varná konvice, balkon s markýzou a židlemi k posezení,Tv, klimatizace (za poplatek).

Stravování

V ceně není zahrnuto stravování, možnost dokoupení v nedaleké taverně přímo na pláži (výběr ze 12 chodů). Po dohodě majitel vily zabezpečí každodenní dovoz pečiva.

Pláž

Malebná písečná  pláž Trypiti je vzdálená cca 150 m od hotelu. Aktivní klienti mohou využít volejbalové hřiště, pingpongový stůl nebo si mohou příjemně posedět v plážovém baru. Lehátka a slunečníky si můžete půjčit za poplatek. K dispozici jsou sprchy.

Náš názor

Vila Chrissi je ideální pro nenáročné klienty, kteří touží po relaxaci a klidu i pro rodinnou dovolenou (s menšími dětmi).

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.