Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Thassosu: Diamond ***

Středisko: Limenaria, oblast: Thassos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Diamond

Komfortní rodinný hotel Diamond s pravou řeckou atmosférou byl otevřen v roce 2009. Jeho poloha láká k procházkám po okolí a nebo po krásné písečné pláži, po níž lze dojít během 20 minut pěší chůze do živého centra Limenaria. Zde si na své příjdou milovníci nákupů, zábavy, posezení v tavernách či barech. Písečná pláž (možnost výskytu kamenných plat) se nachází 100 metrů od hotelu, je oddělena místní komunikací a nabízí vodní sporty (za poplatek) i možnost plážového volejbalu.

Ubytování

Menší rodinný hotel Diamond o kapacitě 21 pokojů nabízí ubytování v prostorných dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky. Každý pokoj má sociální zařízení (WC, sprcha, fén), SAT/TV, klimatizaci (za poplatek 5 €/ den), trezor, telefon, lednici, varnou konvici, Wi-Fi a balkon s výhledem na moře nebo na hory.

Vybavení

Hostům hotelu Diamond je k dispozici hotelová recepce, střešní terasa s barem, restaurace s řeckou i zahraniční kuchyní, Wi-Fi, posilovna. Služby za poplatek: sauna a masážní křesla. V areálu hotelu je bazén s vířivkou, dětský bazén a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži jsou pro klienty hotelu k dispozici zdarma (na pláži podmíněno konzumací v plážovém baru).

Stravování

Dle ck, Polopenze – kontinentální snídaně formou bufetu, servírované večeře formou menu (hlavní jídlo, salát, dezert).

Benefity hotelu Diamond

komfortní ubytování
klidné prostředí
zdarma lednice, trezor a Wi-Fi
nově postavený hotel

Poloha hotelu

Letovisko: Limenaria
Vzdálenost od pláže: 100 m
Typ pláže: písečná
Vzdálenost od letiště: 60 km + trajekt cca 40 min.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.