Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Thassosu: Egli

Středisko: Golden Beach, oblast: Thassos

Upravit popis objektu

Poloha studií Egli

Studia Egli leží na východní straně ostrova, přibližně 11 km od hlavního města Thassos. Letovisko Golden Beach je obklopené horami, studia nabízejí ideální pozici uprostřed 4 km dlouhé písečné pláže. Taverny a minimarkety se nacházejí asi 50 m od studií a podél pláže až do centra letoviska. Studia leží cca 150 m od písečné pláže .

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Studia Egli s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizována (v červenci a srpnu klimatizace zdarma) a vybavena TV, trezorem (za poplatek), kuchyňským koutem se základním vybavením (varná kovice)a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí.

Vybavení

Studia Egli jsou situována v menší udržované zahradě, mají malou recepci, trezor v recepci (za poplatek), Wi-Fi u recepce (zdarma), bar u bazénu a bazén (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma) a sluneční terasu.

Pláž

Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 150 m od studií . Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Doporučení

Příjemná a útulně zařízená studia Egli s vynikající polohou a klidnou atmosférou se nacházejí u nejkrásnější pláže ostrova - Golden Beach. Studia Egli¨jsou vhodná pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.