Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elena

Útulná studia Elena se nachází poblíž pláže Kinyra a jsou obklopena příjemnou zahradou plnou rostlin, k dispozici je zde hostům pergola s grilem. Studia jsou vhodná pro všechny věkové kategorie klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Poloha Domu Elena

Dům Elena je obklopen zahradou, přibližně 5 minut chůze od pláže Kinyra Beach.

Vybavení domu Elena

Na udržované zahradě plné rostlin je i místo pro dětské hry, k dispozici je také malé soukromé parkoviště. Můžete zde i grilovat a relaxovat pod pergolou.

Vybavení studií Elena

Všechna studia jsou příjemně vybavená, mají prostorné balkony s výhledem na hory a moře,koupelnu s WC, ledničku, kuchyňku se základním vybavením, TV a klimatizaci.

Stravování

Dle CK. Bez stravy.

Pláž

Nejbližší pláž se nachází 300 metrů od studií. V okolí můžete navštívit i vzálenější pláže – Paradise (2 km) a Golden Beach (7 km)

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.