Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grand Beach

Poloha hotelu Grand Beach je velmi příznivá - hotel se nachází v zahradě přímo u pláže v klidném prostředí ostrova Thassos a zároveň blízko zábavy - cca 10 minut chůze od okraje střediska Limenária a cca 20 minut jízdy od městečka Skala Prinos. Dlouhá, dostatečně široká a čistá pláž přímo u hotelu Grand Beach je písečná s menšími oblázky, s pozvolným vstupem do moře (pro větší pohodlí doporučujeme obuv do vody). Hned u pláže je příjemné posezení pod stromy, lehátka a slunečníky jsou k dispozici hotelovým hostům za konzumaci nápojů u baru (frapé, džus, nealko..). V blízké Limenárii najdete širokou nabídku vodních sportů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Grand Beach

Poloha hotelu Grand Beach je velmi příznivá - hotel se nachází v zahradě přímo u pláže v klidném prostředí ostrova Thassos a zároveň blízko zábavy - cca 10 minut chůze od okraje střediska Limenária a cca 20 minut jízdy od městečka Skala Prinos.

Vybavení hotelu Grand Beach

Malá hala s recepcí, lobby bar, Tv s velkoplošnou obrazovkou, internetový kout, WI-FI (za poplatek). Součástí hotelu je restaurace s prostornou venkovní terasou s výhledem na moře, v udržované zahradě je k dispozici beach bar.

Pokoje

Dvoulůžkové prostorné pokoje s možností 1 přistýlky,s balkonem nebo terasou s výhledem na moře nebo do okolí, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), chladnička, sejf (za poplatek), Tv/Sat, telefon, vysoušeč vlasů, klimatizace (za poplatek), k dispozici uzamykatelný kuchyňský koutek se základním vybavením (za poplatek).

Stravování

Snídaně formou jednoduššího bufetu, večeře servírované - (výběr ze dvou hlavních jídel (salát, hlavní jídlo, dezert).

Pláž

Dlouhá, dostatečně široká a čistá pláž přímo u hotelu Grand Beach je písečná s menšími oblázky, s pozvolným vstupem do moře (pro větší pohodlí doporučujeme obuv do vody). Hned u pláže je příjemné posezení pod stromy, lehátka a slunečníky jsou k dispozici hotelovým hostům za konzumaci nápojů u baru (frapé, džus, nealko..). V blízké Limenárii najdete širokou nabídku vodních sportů.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.