Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Green Bay

Nově postavený příjemný dvoupatrový hotel leží ve svěžím přírodním prostředí ostrova Thassos nedaleko od moře asi 3 km od střediska Limenaria v blízkosti nejlepší pláže ostrova Trypiti.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Green Bay

Nově postavený příjemný dvoupatrový hotel Green Bay leží ve svěžím přírodním prostředí nedaleko od moře asi 3 km od střediska Limenaria v blízkosti nejlepší pláže ostrova Trypiti.

Pláž

Písčitá přírodní pláž Tripiti s mírnou svažitostí dna je nejlepší v této části ostrova a je vzdálena pouhých 50 m od hotelu Green Bay. Bar na pláži a plážový volejbal. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Vybavení hotelu Green Bay

Recepce, hotelová restaurauce, lobby bar s velkoplošnou televizí, bar u bazénu, bazén s dětskou sekcí. Slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Vybavení pokojů

Moderně vybavené klimatizované pokoje s novým nábytkem a dlaždicemi. Možnost přistýlky. Vlastní příslušenství, pokojový trezor (za poplatek), telefon, televizor, lednice, terasa nebo balkon. Trezor a klimatizace za poplatek. Boční výhled na moře nebo do piniového háje.

Stravování

Dle zájezdu - polopenze v hotelové restauraci Green Bay. Snídaně kontinentální servírovaná, večeře s obsluhou.

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.