Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ilio Mare

Ideální poloha hotelu Ilio Mare u pláže v klidném prostředí a romantická atmosféra hotelu láká spoustu turistů. Hotel je vhodný také pro všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi a také pro svatební cesty. Hotelový areál obklopuje krásná zahrada s bazénem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Ilio Mare

Hotelový areál Ilio Mare se nachází v krásné zahradě  v blízkosti pláže a ve vzdálenosti cca 1,5 kilometrů od centra střediska Skala Prinos a cca 15 kilometrů od hlavního města Limenas.

Vybavení hotelu

V hotelu Ilio Mare se nachází příjemná hala s recepcí a atriem, kavárna, internetový kout a WIFI v hale a u bazénu vše za poplatek, obchod, lázeňské centrum, restaurace, restaurace s obsluhou Lagoon Courmet, lobby bar, restaurace a bar na pláži, bar u bazénu, bazén pro dospělé a bazén pro děti.Lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma, dětské hřiště, kadeřník a  konferenční sál.

Vybavení pokojů

V hotelu Ilio Mare najdete standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Jsou vybaveny CD přehrávačem, minibarem za poplatek (dle CK), telefonem, trezorem za poplatek (dle CK), satelitním  televizorem, klimatizaci, koupelnou s vanou nebo sprchou a balkonem či terasou s výhledem na bazén, nebo do zahrady a okoli. Pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek (dle CK). K dispozici jsou též pokoje Junior suite možností až 2 přistýlek.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází před hotelem Ilio Mare přes místní komunikaci. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sport a zábava

Posilovna, hřiště, plážový volejbal, šachy na pláži, masáže, tenisový kurt, animační program, dětský klub, herna a možnost vyjížďky na koních cca 2 kilometry od hotelu.

Stravování

dle CK Polopenze bufetových způsobem v hotelové restauraci. Možnost večeří v restauraci s obsluhou po předchozí rezervaci.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.