Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lotos studia

Nová moderní studia situována v oblíbeném letovisku Potos. Potos je jedním z nejoblíbenějších letovisek na jihu ostrova Thassos.Třípatrová moderní budova nabízí 12 elegantně zařízených pokojů, které zajistí dostatečný komfort i nejnáročnějším klientům. V budově je k dispozici recepce a wi-fi připojení na internet pro hosty zdarma po celé budově.

Oblast
Středisko

Popis studií Lotos

Nová moderní studia Lotos jsou situována v oblíbeném letovisku Potos. Potos je jedním z nejoblíbenějších letovisek na jihu ostrova Thassos.Třípatrová moderní budova nabízí 12 elegantně zařízených pokojů, které zajistí dostatečný komfort i nejnáročnějším klientům. V budově je k dispozici recepce a wi-fi připojení na internet pro hosty zdarma po celé budově. Nechybí sladkovodní bazén a jacuzzi, lehátka se slunečníky zdarma jsou samozřejmě k dispozici. Vybavení pokojů je na nejvyšší úrovni - pěkná kuchyňka s nádobím a dokonce kávovar či toustovač, které nebývají standardním vybavením studií v Řecku. K moři dojdete pěšky za pár minut a v centru Potosu je dostatek obchodů, restaurací či barů k noční zábavě. Studia Lotos doporučujeme všem klientům.

Vybavení studií Lotos

Lotos leží 250 m od moře v bezprostřední blízkosti centra zábavy, všechna studia jsou s balkonem v patře sladkovodní bazén s jacuzzi, lehátka a slunečníky zdarma, wi-fi připojení na internet

Vybavení pokoje

dvoulůžkové studio - koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, kuchyňský kout se základním vybavením a lednicí, dvouvařič, varná konvice, kávovar, toaster, TV/ SAT, trezor, klimatizace za příplatek 150,- Kč/noc a balkon. Možnost až 2 přistýlek a dětské postýlky.

Stravování

vlastní

Další údaje o studiích Lotos

1 budova, 12 pokojů. Úklid: 3x za pobyt Výměna ložního prádla: 3x za pobyt Výměna ručníků: 3x za pobyt

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.