Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Louloudis

Velmi příjemný a moderně vybavený menší hotelový komplex Louloudis postavený ve stylu boutique hotel & spa je zasazený mezi olivovníky a píniemi v letovisku Skala Rachoni na ostrově Thassos. Leží cca 150 m od hlavní silnice procházející kolem ostrova. Areál se nachází ve velmi klidném prostředí, v okolí je jen pár restaurací. Obchod s potravinami se nachází ve Skala Rachoni, necelé 2 km. O další kilometr dál je velké nákupní středisko.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Louloudis

Velmi příjemný a moderně vybavený menší hotelový komplex Louloudis postavený ve stylu boutique hotel & spa je zasazený mezi olivovníky a píniemi v letovisku Skala Rachoni. Hotel Louloudis Leží cca 150 m od hlavní silnice procházející kolem ostrova. Areál se nachází ve velmi klidném prostředí, v okolí je jen pár restaurací. Obchod s potravinami se nachází ve Skala Rachoni, necelé 2 km. O další kilometr dál je velké nákupní středisko. Nejbližší lékárna je ve vzdálenosti cca 2,5 km. Bankomat je ve Skala Potamia, cca 8 km. Poštovní schránka je na zastávce autobusu. Spojení do Limenasu je poměrně frekventované; od ranních hodin až do cca 18:30 (cca 8 spojů), jízdenka stojí cca 1,70€. Taxi vychází na cca 12€/cesta. Autobusová zastávka je od hotelu vzdálena cca 150 m. Hotel Louloudis je ideální místo, pokud si pronajmete během pobytu auto a procestujete ostrov. Ceny v půjčovnách viz Thassos - půjčovna.

Služby

Recepce, salónek s TV se satelitním příjmem, vnitřní a venkovní bar, vnitřní a venkovní restaurace s výhledem na moře, snackbar u bazénu, zahrada, parkoviště. Osušky na pláž za poplatek cca 2€/kus. Wifi v prostoru recepce a v některých částech hotelu zdarma.

Kapacita hotelu Louloudis

Komplex Louloudis tvoří 3 budovy o dvou podlažích, celkem je zde 40 pokojů (2lůžkové s možností jedné přistýlky a prostornější rodinné pokoje pro 4 osoby, obvykle čtyři pevná lůžka). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, klimatizací (za poplatek cca 5€/den), telefonem, chladničkou, TV se satelitním příjmem, balkónem nebo terasou s bočním výhledem na moře (většina pokojů) nebo na okolní krajinu. Trezor na pokoji (za poplatek cca 2,50€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

Formou polopenze. Snídaně i večeře formou bufetu

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Na pláži za poplatek (cca 2,50€/kus nebo zdarma v případě konzumace minimálně v této hodnotě v plážovém baru ). Služby SPA - jacuzzi, sauna a pára za poplatek (cca 30€). Masáže a další služby SPA za poplatek (cca 30-60€/procedura). Hotel Louloudis pořádá příležitostně během sezóny řecký večírek s barbeque (za příplatek).

Hlavní výhody hotelu Louloudis

- klidné, čisté a velmi relaxační prostředí
- přátelská rodinná atmosféra
- kvalitní služby

Stránka hotelu Loulodis 

www.louloudishotel.gr

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.