Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Makedonia

Hotel Makedonia se nachází na ostrově Thassos, cca 300 m od centra letoviska Potos s restauracemi, bary a obchody a cca 200 m od písečné pláže. Najdete ho v krásné zahradě plné zeleně, stromů a květin. Součástí hotelu Makedonia jsou dva bazény - jeden pro dospělé a druhý pro děti.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman

Popis hotelu Makedonia

Hotel Makedonia se nachází cca 300 m od centra letoviska Potos s restauracemi, bary a obchody a cca 200 m od písečné pláže. Najdete ho v krásné zahradě plné zeleně, stromů a květin. Součástí hotelu Makedonia jsou dva bazény - jeden pro dospělé a druhý pro děti. Až vaše děti dostanou po řádění ve vodě hlad, můžete jim dopřát lehký snack v pool baru přímo u bazénu.

Vybavení hotelu Makedonia

200 m od písečné pláže 300 m od centra bazén, dětský bazén bar, pool bar, snack bar lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek zahrada recepce, hala TV koutek, internet v hale půjčovna aut

Vybavení pokoje

dvoulůžkový apartmán Makedonia - ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna se sprchou nebo vanou a WC, balkon nebo terasa, lednice, telefon, rádia, varná konvice a fén. Každý pokoj je vybaven individuální klimatizací. Možnost až 2 přistýlek. Možnost dětské postýlky.

Další údaje

26 apartmánů. Úklid pokojů: 7x týdně. Výměna ložního prádla: 2x týdně. Výměna ručníků: 2x týdně.

Odkaz na web

Hotel Makedonia

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.