Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Thassosu: Nelly

Středisko: Limenaria, oblast: Thassos

Upravit popis objektu

Poloha vilky Nelly

Vila Nelly (otevřená v roce 2013) nacházející se přímo na oblázkové pláži v klidnější části letoviska Limenaria v těsné blízkosti studií Anastazia a hotelu Agali. Moderně zařízené ubytování a skvělá poloha uspokojí i náročnější klienty. V blízkosti vily jsou obchody, restaurace i bary.

Vybavení vilky Nelly

Příjemné venkovní posezení na terase, Wi-Fi zdarma

Vybavení studií

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových a třílůžkových studiích s vlastní, soc. zařízením (SWC), kuchyňkou a balkónem nebo terasou, klimatizace za příplatek.

Stravování

Dle CK. Vlastní, nebo polopenze v hotelu Agali - snídaně rozšířená kontinentální, večeře výběr z 24 jídel a 10 salátů! (každá večeře sestává z hlavního jídla, salátu a ovoce nebo dezertu)

Pláž

Přímo na oblázkové pláži, lehátka a slunečníky za poplatek

 

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.