Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Thassos > Katalog objektů > Hotely na Thassosu > Pachis Beach

Hotely na Thassosu: Pachis Beach ***

Středisko: Pachis, oblast: Thassos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Pachis Beach

Hotelové budovy Pachis Beach se nachází na rozsáhlém pozemku s velkým množstvím překrásné zeleně a stínem píniových stromů, přímo na písečné a dobře udržované pláži Pachis Beach. K objektu patří i taverna se stejným názvem. Nákupní možnosti a jiná stravovací zařízení jsou ve vzdálenosti cca 1 km. Za návštěvu určitě stojí také nedaleké letovisko Rachoni (1,7 km) a hlavní město ostrova Limenas (9 km). Autobusová zastávka na přilehlé pobřežní komunikaci (25 m).

Vybavenost

malá recepce, řecká taverna, trezor (na recepci za poplatek). Ubytování: vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení, lednička, balkon nebo terasa s výhledem na moře či zahradu.

Stravování

Dle CK, polopenze – snídaně formou švédského stolu, večeře servírovaná v oblíbené místní taverně.

Pláž

apartmánový dům leží přímo na stejnojmenné pláži Pachis Beach s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek. V hlavní sezóně je na pláži otevřen malý bar s velmi příjemnou atmosférou.

Náš názor na Pachis Beach

příjemné ubytování pro nenáročnou klientelu s výbornou polohou přímo na pláži.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.