Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Thassos > Katalog objektů > Hotely na Thassosu > Sea View Appartment

Hotely na Thassosu: Sea View Appartment **

Středisko: Skala Potamias, oblast: Thassos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Sea View Appartment

Menší dvoupodlažní budova se čtyřmi pokoji je vzdálena asi 200 m od proslulé písečné pláže Golden Beach. Slunečníky a lehátka jsou na pláži za poplatek. Nákupní možnosti se nacházejí asi 500 m od hotelu, v centru letoviska Skala Potamia. Vzdálenost od hlavního města Limenas je cca 20 km. 

Vybavení hotelu Sea View Appartment

V menší budově se nachází vstupní hala a čtyři apartmány.

Vybavení apartmánů

Jednoduše, ale účelně vybavené apartmány s možností ubytování dvou dospělých a dvou dětí do 12 let. V apartmánu je ložnice s individuálně ovladatelnou klimatizací pro dvě osoby (manželské lůžko či dvě oddělené postele), v obývací části je kuchyňský kout se základní kuchyňskou výbavou a ledničkou, TV/SAT a rozkládací pohovka, balkón. V menší koupelně je WC a sprchový kout.

Stravování

Dle CK. Bez stravování.

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.