Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Thomas

Dům Thomas se nachází v klidnější části letoviska Limenaria, přibližně 150 metrů od oblázkovo-písečné pláže. Ubytovat se je možné ve standartně vybavených pokojích nebo studiích. V okolí domu Thomas jsou obchůdky, taverny, bary, půjčovna aut a motorek a také lékárna.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Poloha apartmánového domu Thomas

Dům Thomas je situován na okraji Limenárie, v její klidnější části. Oblázkovo-písečná pláž je od domu Thomas vzdálená asi 150 metrů. V blízkém okolí jsou obchůdky, taverny, restaurace, zastávka autobusu, lékárna.

Vybavení studií a pokojů

V domě Thomas se nacházejí studia pro 2 osoba a pokoje pro 2 osoby.

Studio pro 2 osoby tvoří ložnice se 2 lůžky, vybavený kuchyňský kout, sociální zařízení, možnost klimatizace, TV, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem.

Pokoj pro 2 osoby tvoří ložnice se 2 lůžky, sociální zařízení, možnost klimatizace, TV, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem. Kuchyňský kout je společný pro 2 pokoje.

Součástí vybavení každého studia i pokoje je ložní prádlo, TV, klimatizace (za příplatek dle CK).

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži za poplatek, diskotéka Bolero, na promenádě množství kaváren, taveren a barů, půjčovna aut a motorek.

Pláž

Oblázkovo-písečná pláž je od domu Thomas vzdálená asi 150 metrů. Na pláži možnost vodních sportů (za poplatek).

Stravování

dle CK, Vlastní, nebo možnost stravy v místní restauraci nedaleko pláže. Jednoduché snídaně, večeře servírované, bez možnosti výběru.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.