Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tripiti

Tento hotel je ideálním místem pro ty, kdo mají rádi Thassos a hledají božský klid a krásné koupání na nepřelidněné pláži.

Oblast
Středisko

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Tripiti

Hotelový komplex Tripiti se nachází v mírném svahu, na klidném místě, v rozlehlé zelené zahradě, v letovisku Tripiti, 250 m od jedné z nejkrásnějších písečných pláží ostrova. Letovisko Limenaria s obchody a restauracemi je vzdáleno cca 2 km, funguje zde autobusové spojení. Vzdálenost do hlavního města Thassos je cca 1,5 hodiny jízdy.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s balkonem nebo terasou jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén), mají klimatizaci zdarma, TV, telefon a lednici. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení

Moderní hotelový komplex Tripiti tvoří bungalovy, klimatizovaná recepce a restaurace, trezor na recepci, velký bazén s oddělenou částí pro děti, bary, plážový bar, TV místnost, minimarket, směnárna, půjčovna aut, místnost s videohrami, dětské hřiště, stolní tenis.

Doporučení

Hotel Tripiti je ideálním místem pro ty, kdo hledají božský klid a krásné koupání na nepřelidněné pláži.

Pláž

Hotelový komplex Tripiti se nachází 250 m od jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, písečné pláže Tripiti. Lehátka a slunečníky zdarma.

Stravování

Dle zájezdů - all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, v průběhu dne občerstvení (sendviče, pizza, těstoviny, zmrzlina pro děti apod.). Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.