Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Thassosu: Villa Elia **+

Středisko: Limenaria, oblast: Thassos

Upravit popis objektu

Poloha Villy Elia

Krásná rodinná vila Elia skládající se ze dvou bloků s velkým bazénem, ve velmi krásné a udržované zahradě, je ideálním místem k odpočinku a relaxaci. Do centra přímořského letoviska Limenas se dostanete za méně než 5 minut chůze. Jedná se o velmi atraktivní lokalitu s možností večerních procházek, posezeních v místních tavernách a nákupů. Pěšky se dá dojít k historickému amfiteátru odkud je překrásný výhled na celé letovisko. Nejbližší pláž je ve vzdálenosti cca 300 m od vily, procházkou cca 15 min se dostanete i na centrální pláž letoviska. Nejbližší supermarket je od vily cca 50 m. Nedaleko vily se nachází autobusová zastávka.

Popis Vily Elia

Krásná rodinná vila Elia skládající se ze dvou bloků s velkým bazénem, ve velmi krásné a udržované zahradě. Ve Ville Elia se nacházejí dvoulůžková studia s možností přistýlky a vlastním soc. zařízením,  s klimatizací (za poplatek dle CK), trezorem (za poplatek dle CK), TV, barem, bazénem, kuchyňský koutem, balkonem či terasou.

Vybavení studií

Dvoulůžková studia ve Ville Elia jsou s možností přistýlky a vlastním soc. zařízením, klimatizací (za poplatek dle CK), trezorem (za poplatek dle CK), TV, bar, bazén, kuchyňský kout, balkon či terasa.

Stravování

dle CK, vlastní s možností příplatku, snídaně nebo polopenze.

Pláž

Oblázkovo-písečná pláž Agios Vassillis je vzdálena od Villy Elia cca 300 m.

Sport a zábava

V centru letoviska Limenas možnost navštívit diskotéky, taverny a restaurace, vodní sporty a zábava na centrální pláži letoviska.

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.