Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Thassosu: Vournelis **

Středisko: Thassos - Limenas, oblast: Thassos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Vournelis

Menší hotel rodinného typu se nachází poblíž hlavního města ostrova Thassos, které se nazývá Limenas. Vzdálenost od živého centra města je cca 1000 m a vzdálenost od hlavního přístavu v Limenas je cca 200 m. V blízkosti hotelu jsou menší obchůdky, restaurace, taverny, kavárny. Pěkná písečná pláž je vzdálena od hotelu asi 200 m, slunečníky a lehátka jsou zde za poplatek, případně je nutná menší konzumace v místním plážovém baru.

Vybavení hotelu Vournelis

Ve dvoupodlažní menší hotelové budově s 19 hotelovými pokoji se nachází vstupní hala s recepcí (internetové WiFi připojení je za poplatek), menší restaurace a příjemný snack bar. Hotel má hezký bazén, dětský bazén, dětské hřiště.

Vybavení pokojů

Menší, jednoduše, ale účelně zařízené pokoje mají koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, internetové WiFi připojení (za poplatek), TV/SAT, menší kuchyňský koutek s ledničkou, centrálně řízenou klimatizaci (v provozu v hlavní sezóně).

Stravování

Dle CK. Snídaně.

Pro děti

dětské hřiště, dětský bazén

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.