Řecko v detailech

Zobrazit

Turistická střediska: Skala Panagia

Upravit popis objektu

Skala Panagia - Chrissi Ammoudia

Skala Panagia je mladé městečko, vytvořené výlučně pro potřeby turistů, kteří tuto lokalitu vyhledávají pro její krásnou pláž a nádherný panoramatický výhled, který je ještě umocněn tím, že toto malebné místo je sevřeno vysokým pohořím. I když jde o letovisko vytvořené v nedávných letech, vyvíjí se neskutečně rychlým tempem. Nová ubytovací zařízení zde rostou doslova jako houby po dešti a nabídka zde poskytovaných služeb je opravdu široká.

Turistická vybavenost

Skala Panagia je doslova poseta tavernami, restauracemi, bary a obchůdky, lišky zde rozhodně nedávají dobrou noc. K dispozici je i taxi služba, půjčovny automobilů i motorových člunů. Do městečka zajíždí pravidelná autobusová linka z hlavního města, které je vzdálené pouhých 14 kilometrů.

Pláž

Jedna z nejkrásnějších pláží ostrova Thassos se nachází právě zde. Písečná, více než dva kilometry dlouhá pláž, (některé zdroje uvádí až 4 kilometry) Golden Beach s azurově modrým mořem je každoročně lákadlem pro tisíce turistů z celého světa.

 

Umístění

Městečko Skala Panagia se nachází na východním pobřeží ostrova Thassos, zhruba 14 kilometrů vzdálené od hlavního města Limenas.

Tipy na hotel ve středisku Skala Panagia

Níže je několik tipů na hotely, studia či apartmány ve středisku Skala Panagia. Kompletní přehled ubytování najdete na stránce Seznam hotelů a ubytování ve středisku Skala Panagia.

Emerald

Emerald **

Okouzlující výhled, krásné zelené okolí letoviska Skala Panagia, bazén přímo v areálu – to vše na vás čeká ve studiích Emerald. V baru se můžete osvěžit různými druhy piva, včetně českých značek a nemusíte se starat ani o koupi vody, protože v domě je pitná voda z vodovodu. Doporučujeme jako náš tip!