Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alexandra Beach

Velmi pěkný hotelový komplex leží v klidném místě přímo u písečné pláže na ostrově Zakynthos. Na pláž sejdete upravenou zahradou, ve které rostou vzrostlé pinie příjemně stínící balkony bungalovů. Z hotelové restaurace ležící na kraji útesu je občas vidět vedlejší ostrov Kefalonie. Nedaleko hotelu se nachází několik obchodů, restaurací a barů. Centrum letoviska Tsilivi je vzdáleno necelých 15 minut chůze od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Popis hotelu Alexandra Beach

Velmi pěkný hotelový komplex Alexandra Beach leží v klidném místě přímo u písečné pláže. Na pláž sejdete upravenou zahradou, ve které rostou vzrostlé pinie příjemně stínící balkony bungalovů. Z hotelové restaurace ležící na kraji útesu je občas vidět vedlejší ostrov Kefalonie. Nedaleko hotelu Alexandra Beach se nachází několik obchodů, restaurací a barů. Centrum letoviska Tsilivi je vzdáleno necelých 15 minut chůze od hotelu. Komplex tvoří hlavní budova s recepcí a několik samostatných domků v zahradě u bazénu. Hostům je k dispozici restaurace, hala s TV, bar, pool bar, beach bar, bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, kulečníkový stůl a vodní šlapadla na pláži za poplatek. Pořádají se zde občasné animační programy, jako jsou například řecké večery, beach party apod. Pokoje jsou moderně zařízené s vlastní koupelnou, vhod přijde lednice i TV a v parném létě jistě oceníte chladivou klimatizaci. Místo je jako stvořené pro lenošení na pláži nebo u bazénu. Klidné dny plné odpočinku nebo případné večerní návštěvy rušného letoviska plného barů, restaurací a obchodů. Alexandra Beach doporučujeme pro všechny klienty, kteří mají rádi klid a pohodu.

Vybavení hotelu

Alexandra Beach je přímo u písečné pláže, 800 m od centra recepce bazén se slunečníky a lehátky zdarma. Bar, pool bar a beach bar restaurace společenská hala s TV, wi-fi internet za poplatek cca 4 Eura/hod

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, lednice, klimatizace, TV, rádio a balkon. Pokoje směrem k moři za příplatek. Trezor za příplatek cca 14 Eur/pobyt. Možnost 1 nebo 2 přistýlek. pokoje typu "classic" bez příplatku - ubytování v pokojích ve starší části hotelu pokoje typu "modern" s příplatkem - ubytování v pokojích v novější části hotelu po rekonstrukci Klienti mohou být ubytováni v hlavní budově nebo v bungalovech s ohledem na obsazenost hotelu.

Stravování

polopenze formou bufetu

Další údaje

120 pokojů, bungalovy v zahradě, 3 patra s výtahem v hlavní budově. Úklid: 7x týdně. Výměna ložního prádla: 3x týdně. Výměna ručníků: 3x týdně.

Alexandra Beach na webu

Hotel Alexandra Beach

Názory klientů na Alexandra Beach

Chtěl bych touto cestou poděkovat cestovní kanceláři za vzorné vedení pobytu. Vrátili jsem se včera a byli jsme ve středisku Tsilivi - Hotel Alexandra Beach. Vynikající ubytování, strava a k tomu delegáti - nemělo to chybu. Byla to dovolená, jaká by měla být. Ještě jednou děkujeme. Čebišovi. (24.9.2009)

"Bezproblémová dovolená" - chci poděkovat CK za zajištění dovolené na ostrově Zakynthos v hotelu Alexandra Beach. Celá dovolená proběhla bez sebemenších problémů. V hotelu jsme měli velmi pěkný pokoj. Stravování (polopenze) byla nejlepší ze všech hotelů, které jsme doposud v Řecku navštívili. S tak velkým výběrem jídel na snídani, ale zejména na večeři jsme se nesetkali. Jiří Černohlávek, Přelouč.

"Nádherná dovolená" - dovoluji si Vám poděkovat za nádhernou dovolenou na řeckém ostrově Zakynthos, hotel Alexandra Beach. Nádherné prostředí, perfektní služby a příjemný personál. Opravdu skvělá kuchyně. Opravdu to nemělo chybu !!!! Věra Jakubíková

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje (vybrané zájezdy 2010)

v květnu bus + loď tam a letecky zpět, v říjnu letecky tam a bus + loď zpět, doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) Praha - Itálie, trajekt Itálie - Řecko (sedačka na palubě), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit (14x), květen letenka Zakynthos – Praha (říjen letenka Praha – Zakynthos), letištní, bezpečnostní a palivový příplatek 1500,- Kč (děti 2-5 let 1100,- Kč), služby delegáta, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.