Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Apollo

Novější jednopatrové budovy studií Apollo pastelové barvy jsou postavené v klidné části vesničky Alykes na Zakynthosu, přibližně 500 m od jejího centra. Domy Apollo jsou vsazené do upraveného okolí, plného zeleně a barevných květů. 

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Apollo, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Popis aparthotelu Apollo a ubytování:

Novější jednopatrové budovy studií Apollo pastelové barvy jsou postavené v klidné části vesničky Alykes, přibližně 500 m od jejího centra. Domy Apollo jsou vsazené do upraveného okolí, plného zeleně a barevných květů. 

Ubytování je zabezpečeno ve studiích s pěkným dřevěným nábytkem a určené pro 2-3 osoby. Všechna mají kuchyňku (lednička, základní nádobí), koupelnu/WC, prostorný balkon nebo terasu. Terasy jsou zdobené půloblouky, typickými pro architekturu Zakynthosu. V komplexu nechybí bazén se slunečníky a lehátky, bar s velkoplošnou televizí a biliardovým stolem. Hned vedle domu turistů zve na posezení stejnojmenná taverna s nabídkou chutných jídel, ve které je možnost doobjednat večeře (výběr ze 2-3 jídel).

Pláž u Apollo

Na kamínkovou pláž se dostanete po 150 m.

Kapacita:

18 studií

Aktuální popis od CK

Poloha- Klidná poloha - Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou cca 50 m od hotelu - Centrum města Alykes je vzdáleno cca 200 m - Letiště...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.