Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Argastares vilky

Velmi pěkné ubytování na ostrově Zakynthos, které poskytuje soukromí, prostor a komfort a má vynikající polohu. 2 menší moderní kamenné vilky Argastares stojí v olivovém sadu a jsou situovány k moři. Oblast, kde jsou vilky postaveny, se jmenuje Marathia, a je vyhlášena svojí krásou a bohatou zelení. Na velmi pěknou pláž Marathia se dostanete asi za 10 minut. Nedaleko je další malá oblíbená pláž Vrisi. Nejbližší taverna je vzdálena necelých 100 m. Vilka Argastares je v klidném idylickém prostředí a je obklopena pěknou zahradou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Argastares vilky, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha vilky Argastares

2 menší moderní kamenné vilky Argastares stojí v olivovém sadu a jsou situovány k moři. Oblast, kde jsou vilky postaveny, se jmenuje Marathia, a je vyhlášena svojí krásou a bohatou zelení. Na velmi pěknou pláž Marathia se dostanete asi za 10 minut. Nedaleko je další malá oblíbená pláž Vrisi. Nejbližší taverna je vzdálena necelých 100 m. Vilka Argastares je v klidném idylickém prostředí a je obklopena pěknou zahradou.

Ubytování:

Obě vilky jsou spojeny schodištěm, které vede na veliké terasy. Z terasy vcházíte do prostorné obývací kuchyně, kde je sporák, lednička s mrazákem a kuchyňský stůl se židlemi. V obývací kuchyni je 1 lůžko, ve 2. vilce pak 1 velké dvoulůžko, dále jsou zde 2 dvoulůžkové ložnice a dobře vybavená koupelna. Ve vilkách je klimatizace, i přesto že jsou posteveny z tradičních materiálů - kamene a dřeva a jsou dobře izolovány před teplem, jsou vzdušné a dobře větratelné. Na zahradě je příjemné posezení a zahradní gril. Kapacita vilky je 2-6 osob.

Hodnocení:

Velmi pěkné ubytování na ostrově Zakynthos, které poskytuje soukromí, prostor a komfort a má vynikající polohu.

Doporučení:

Pronajměte si auto, přistavíme Vám jej na letiště nebo přímo k ubytování (více zde). Vzdálenost od pláže Marathia: cca 400 m. Vzdálenost od malé pláže Vrisi: cca 150 m. Vzdálenost od centra Limni Keri: cca 1,8 km. Vzdálenost od letiště: ca 20 km.

Aktuální popis od CK

Popis destinaceZakynthos je velmi známý ostrov. Je proslavený jako “želví ostrov”. Každý rok k jeho plážím připlouvá želva pravá Caretta-Caretta, která zde...

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.