Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Astoria

Menší jednoduše zařízený rodinný hotel v klidné části města Alykes (Zakynthos) přímo u písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do průzračně čistého moře, do něhož se můžete pohodlně dostat i přes molo. Do centra města Alykes s tavernami, obchody a bary dojdete příjemnou procházkou již po 300 metrech. Doporučujeme zejména klientům toužícím po prožití klidné dovolené v hezkém prostředí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Astoria

Menší jednoduše zařízený rodinný hotel Astoria v klidné části města Alykes přímo u písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do průzračně čistého moře, do něhož se můžete pohodlně dostat i přes molo. Do centra města Alykes s tavernami, obchody a bary dojdete příjemnou procházkou již po 300 metrech. Hotel Astoria doporučujeme zejména klientům toužícím po prožití klidné dovolené v hezkém prostředí.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže u pláže - vzdálenost od letiště 16 km - vzdálenost od centra 300 m - nákupní možnosti 300 m

Ubytování v hotelu Astoria:

- individuálně ovladatelná klimatizace (za poplatek) - telefon, televizor se satelitním příjmem - lednička (za poplatek) - trezor na pokoji (zdarma), kávovar - balkon nebo terasa (většina pokojů)

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace, bar - obchod se suvenýry - připojení k internetu (za poplatek) - malé dětské hřiště

Pláž u hotelu Astoria:

- písčitá s oblázky s pozvolným vstupem do moře - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek (v blízkosti hotelu)

Sportovní aktivity a zábava zdarma:

- dětské hřiště

Sportovní aktivity a zábava za poplatek:

- biliár

Možnosti stravování:

- snídaně kontinentální formou bufetu

- večeře servírovaná formou menu (výběr ze 3 možností)

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.