Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Belussi Beach typ 2

Hotel je situován na velmi klidném místě ostrova Zakynthos, asi 7 km od letoviska Tsilivi. Skládá se z nové budovy, ve které nabízíme ubytování v moderních prostorných studiích až pro 4 osoby (typ 1) a z přízemní starší budovy, ve které jsou k dispozici jednoduše vybavená studia pro 3 osoby (typ 2). Hotel je situován přímo na břehu moře. Pozvolný vstup do moře je ideální pro neplavce či děti. Součástí hotelu je i supermarket a obchod se suvenýry. Hotel doporučujeme klientům, kteří chtějí prožít svoji dovolenou v klidném prostředí, je vhodný i pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Poloha hotelu Belussi Beach

Hotel Belussi Beach je situován na velmi klidném místě, asi 7 km od letoviska Tsilivi. Skládá se z nové budovy, ve které nabízíme ubytování v moderních prostorných studiích až pro 4 osoby (typ 1) a z přízemní starší budovy, ve které jsou k dispozici jednoduše vybavená studia pro 3 osoby (typ 2). Hotel Belussi Beach je situován přímo na břehu moře. Pozvolný vstup do moře je ideální pro neplavce či děti. Součástí hotelu Belussi Beach je i supermarket a obchod se suvenýry. Hotel Belussi Beach doporučujeme klientům, kteří chtějí prožít svoji dovolenou v klidném prostředí, je vhodný i pro rodiny s dětmi.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže u pláže - vzdálenost od letiště 12 km - vzdálenost od centra 7 km - nákupní možnosti 2 km

Ubytování:

- studio*** (typ 2) - obývací ložnice s kuchyňským koutem - přistýlka je formou rozkládacího lůžka - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření; klimatizace - lednička; společná terasa - trezor na recepci (za poplatek)

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace - snack bar u bazénu - minimarket, vířivka - bazén (lehátka a slunečníky zdarma) - hotelový autobus do Tsiliri (za poplatek)

Pláž:

- travnatá s písčito-oblázkovým vstupem - lehátka a slunečníky zdarma

Možnosti stravování :

- All Inclusive: 10:00 - 24:00. All inclusive se podává ve vybraných prostorách hotelu a zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, neomezené množství nealkoholických nápojů a místních rozlévaných alkoholických nápojů

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.