Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Callinicas

hotel – studia Callinicas s příjemnou rodinnou atmosférou jsou ideálně situována v klidném prostředí letoviska Tsilivi na Zakynthosu. Nejbližší písečná pláž (ohodnocena modrou vlajkou EU) s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 500 m a je k dosažení přes silnici. Centrum letoviska, kde jsou nepřeberné možnosti denní i noční zábavy, je vzdáleno cca 400 m. Nedaleko areálu se nachází zastávka městské linky autobusu. Přes silnici jsou 2 minimarkety s potravinami a suvenýry. Nejbližší restaurace Perivoli je vzdálena cca 200 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu a studií Callinicas

hotel – studia Callinicas s příjemnou rodinnou atmosférou jsou ideálně situována v klidném prostředí letoviska Tsilivi. Nejbližší písečná pláž (ohodnocena modrou vlajkou EU) s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 500 m a je k dosažení přes silnici. Centrum letoviska, kde jsou nepřeberné možnosti denní i noční zábavy, je vzdáleno cca 400 m. Nedaleko areálu se nachází zastávka městské linky autobusu. Přes silnici jsou 2 minimarkety s potravinami a suvenýry. Nejbližší restaurace Perivoli je vzdálena cca 200 m.

Kapacita

komplex Callinicas se skládá ze 2 samostatných budov. Celkem je zde 28 studií (pro 2 – 3 osoby a pro 2 – 4 osoby; studio se skládá ze 2 – 3 pevných lůžek a jedné přistýlky). Všechna studia jsou vybavena koupelnou se sprchovým koutem nebo malou vanou a sprchou, WC, fénem, klimatizací, kuchyňským koutem se základním vybavením, elektrickým vařičem, chladničkou, rychlovarnou konvicí, telefonem, TV se satelitním příjmem a balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu nebo vnitrozemí. Na balkónu je též malý sušák na prádlo. Trezor na pokoji (za poplatek cca 15€/pobyt). Dětská postýlka je v hotelu Callinicas na vyžádání zdarma.

Služby

recepce, společenská místnost s TV se satelitním příjmem a velkým projektorem, telefon, bar, snack¬bar, kavárna, restaurace, kde jsou podávány snídaně, možnost zapůjčení žehličky, malá zahrada, parkoviště.

Stravování

vlastní s možností vaření. Na místě je možné zakoupit snídaně (anglické – cca 3€/osoba). Předem je možné zakoupit si servírované večeře podávané v restauraci MEDITERRANEE, cca 450 m. Servírované menu se skládá z předkrmu (výběr z cca 15 druhů), salátu (výběr z cca 5 druhů), hlavního jídla (výběr z cca 5 druhů těstovin, cca 6 druhů pizzy, cca 10 druhů tradičních řeckých jídel a cca 12 druhů jídel připravovaných na grilu) a dezertu.

Sport a zábava

bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma) a na pláži (za poplatek cca 6 – 8€/set/den), malý dětský koutek, kulečník (za poplatek cca 1,50€/hra). Na pláži je nabídka vodních sportů.

Hlavní výhody komplexu Callinicas

výhodná cena, možnost dokoupení večeří, klidné prostředí mimo centrum letoviska Tsilivi.

Web

Hotel a studia Callinicas

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.