Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Zakynthosu: Caravel Zante ****

Středisko: Tsilivi, oblast: Zakynthos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Caravel Zante

nově zrekonstruovaný hotelový areál Caravel Zante leží v klidném prostředí v rozlehlé zahradě mezi olivovými háji na okraji letoviska Tsilivi, přímo u písečné pláže a moře s tyrkysovou barvou. Zdejší pláž byla oceněná modrou vlajkou EU a je zde pozvolný vstup do vody, ideální pro rodiny s dětmi.

Kapacita

hotelový komplex Caravel Zante tvoří celkem 5 bloků a nabízí 165 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny, kde jsou 2 přistýlky), které jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací (v červenci a srpnu v ceně, v červnu, září a říjnu za poplatek cca 5€/den), telefonem s rádiem, fénem, chladničkou, TV se satelitním příjmem a balkónem nebo terasou s bočním výhledem na moře, bazén nebo zahradu. Jednolůžkové pokoje jsou jen na vyžádání a mají pouze výhled do vnitrozemí. Rodinné pokoje jsou mimo hlavní budovu Caravel Zante. Boční výhled na moře je za poplatek. Trezor na pokoji (za poplatek cca 18€/týden). Dětská postýlka na vyžádání (za poplatek cca 5€/den).

Služby

recepce, vstupní hala, internetový koutek (za poplatek cca 5€/30 minut), knihovna, výtah (není ve všech budovách), salónek s TV se satelitním příjmem, vnitřní bar, vnitřní restaurace, snackbar, taverna s rybími specialitami, venkovní terasa s posezením, bar na pláži, konferenční sál, supermarket v areálu hotelu, půjčovna kol, velká zahrada, parkoviště.

Stravování

formou polopenze nebo za příplatek ALL INCLUSIVE (viz. popis). Snídaně i večeře – švédský stůl.

All inclusive

- Snídaně (07:30 – 09:30 hodin), obědy (12:30 – 14:00 hodin) a večeře (19:30 – 21:30 hodin v hlavní sezóně a od 19:00 – 21:00 hodin mimo sezónu) formou švédského stolu - Nabídka v LEVANTE BARU (10:00 – 23:00 hodin) a SNACKBARU (10:00 – 17:00 hodin): - Neomezená konzumace nealkoholických (voda, ovocné šťávy, džusy a další nealko, nealkoholické koktejly) a místních alkoholických nápojů (bílé, růžové a červené víno, točené pivo, ouzo, brandy Agourides, koktejly aj) od 10:00 – 23:00 hodin - Svačiny formou studených a teplých snacků (toasty, hot dog) od 10:00 – 12:00 hodin a od 14:00 – 16:00 hodin - Teplé nápoje (káva – filtrovaná, nescafe, frape, řecká tradiční káva, čaj, horká čokoláda) po celý den - Salátový bufet of 14:00 – 16:00 hodin - Odpolední kávu, čaj a sladkosti (různé dezerty, koláče nebo sušenky) - Zmrzlinu během dne - Sportovní aktivity: šlapadla, kánoe, stolní tenis, basketbal – dle dohody na recepci

Sport a zábava

bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma) a na pláži (za poplatek cca 6€/set/den), dětské hřiště, jacuzzi, masáže (za poplatek cca 17 až 50€, nabízí se masáže zad, celého těla, masáž obličeje, nohou, welness, pedikúra, manikúra atd.), volejbal, stolní tenis (za poplatek cca 2€/hra), tenis (za poplatek cca 10€/hodina včetně raket a míčků, cca 12€/hodina s večerním osvětlením), basketbal, volejbal a fotbal, šipky, boccia. Na pláži jsou možnosti vodních sportů. K dispozici je také společenská místnost se stolním tenisem a kulečníkem (za poplatek cca 3€/15 minut). Hotel Caravel Zante organizuje od června do září pro své hosty během dne bohaté animační programy.

Hlavní výhody hotelu Caravel Zante

s bazénem přímo u moře, vynikající strava, pestrá nabídka animačních programů.

Pláž

Krásná písečná pozvolna se svažující do moře, přímo u hotelu.

Web

Hotel Caravel Zante

Recenze uživatelů
Celkové shrnutí ( 1x )
Skvělé, k ubytování jsme neměli žádné výhrady
Doporučili byste toto ubytování ostatním? ( 1x )
Ano
Vybavení a služby byly ( 1x )
Dobré
Okolí ubytování a prostředí bylo ( 1x )
Příjemné
Kvalita vybavení pokojů byla ( 1x )
Dobrá
Stravování zde bylo ( 1x )
Dobré a pestré
Zábava a animační programy ( 1x )
Dobré vyžití i zábava
Je ubytování vhodné pro děti? ( 1x )
Ano
Je ubytování vhodné pro seniory? ( 1x )
Ano
Vybavení pro děti ( 1x )
Hriště, Dětské programy
Vybavení ubytování - je zde i ( 1x )
Bar, Restaurace, Terasa, Zahrada, Bazén, Chladnička, Internet na pokoji
Nejbližší pláž ( 1x )
Normální pláž v letovisku
Vzdálenost nejbližší pláže je zhruba ( 1x )
1-5 minut
Vstup do moře je zde ( 1x )
Pozvolný
Služby na pláži a její vybavení ( 1x )
Vodní sporty a zábava, Lehátka, Stromy / možnost stínu

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.